KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA

REGULAMIN

1. Organizatorem współzawodnictwa jest Zarząd Koła PZW nr 3 Żagań.
2. Współzawodnictwo prowadzone jest w trzech kategoriach: mężczyzn, kobiet i juniorów.
3.
Do współzawodnictwa mogą przystąpić wyłącznie członkowie Koła nie obciążeni aktualną karą związkową oraz posiadający opłacone aktualnie na dany rok składki (członkowskie i na ochronę i zagospodarowanie wód tzw. ,,okręgowe”).
4.
Uczestnicy współzawodnictwa zdobywają punkty uczestnicząc w zawodach wędkarskich organizowanych przez Zarząd Koła, zaliczanych do cyklu "GRAND PRIX Koła", ujętych w rocznym planie zawodów (oznaczonych skrótem ,,GP”). 
5.
Do punktacji zawodów w cyklu wliczane będzie uczestnictwo we wszystkich imprezach.
6.
Zawodnik zdobywa punkty pod warunkiem zajęcia miejsca od 1 do 20-go w danych zawodach.
7.
Punkty do klasyfikacji liczone są następująco: za I m-ce 20pkt. … za X m-ce 11pkt…., za 20 m-ce 1pkt.
8.
Zwycięzcą na dany rok zostaje zawodnik (zawodniczka), który zgromadzi największą ilość punktów ze wszystkich imprez.
9.
W przypadku jednakowej ilości punktów wygrywa zawodnik, który uzyskał większą ilość wyższych miejsc, a w przypadku jednakowej ilości, zawodnik, który uzyskał wyższe miejsce w ,,Mistrzostwach Koła”.
10. Zawodnik, który uczestniczył w zawodach, a nie złowił żadnej ryby otrzymuje 1pkt do klasyfikacji za uczestnictwo.
11.
Jeżeli zawodnik nie uczestniczył w danych zawodach otrzymuje 0 pkt, do klasyfikacji za dane zawody.
12.
Zawodnik w uzasadnionym przypadku może zakończyć zawody wcześniej, zgłaszając ten fakt sędziemu. Jego wynik będzie brany pod uwagę przy ustalaniu wyników zawodów.
13.
Zawodnik, który mimo jednokrotnego upomnienia przez sędziego nadal narusza regulamin zawodów zostaje zdyskwalifikowany i za dane zawody otrzymuje 0 punktów.
14.
Aktualne wyniki współzawodnictwa prowadzone są na podstawie protokołów z zawodów i są publikowane na stronie internetowej Koła: www.pzw3.zagan.pl
15.
Zwycięzca klasyfikacji końcowej otrzyma bon towarowy (100zł), dyplom oraz puchar, zdobywcy 2 i 3 miejsca – dyplomy.
16.
Wręczanie nagród za klasyfikację – na Zgromadzeniu w kolejnym roku.
17.
W trakcie sezonu nie może być zmian w powyższym regulaminie.

 

UWAGA
Poprawki do Regulamin zatwierdzono na Zgromadzeniu w dniu 05 lutego 2012r

WYNIKI - 2015

L.p.
Nazwisko i imię
Mistrzostwa
Koła
Puchar
Lata
Puchar
Prezesa
Zakończenie
sezonu
OGÓŁEM
Miejsce
Punkty
Miejsce
Punkty
Miejsce
Punkty
Miejsce
Punkty
Miejsce
Punkty
SENIORZY
1.
POLKOWSKI
Grzegorz
I
20
X 11            
2.
JAGIELSKI
Dariusz
II
19
- 0            
3.
HANUSEK
Artur
III
18
III 18            
4.
BIALIC
Mariusz
IV
17
VIII 13            
5.
HANUSEK
Ireneusz
V
16
- 0            
6.
RYŚ
Stanisław
VI
15
- 0            
7.
TAŃCZYK
Lucjan
VII
14
IX 12            
8.
BURGHARDT
Piot
VIII
13
- 0            
9.
KARCZEWSKI
Lech
IX
12
IV 17            
10.
OWAŻANY
Adam
X
11
- 0            
11.
STANIEC
Andrzej
XI
10
II 19            
12.
MORZECKI
Ryszard
XII
9
VI 15            
13.
SZAKIEL
Paweł
XIII
8
I 20            
14.
STRUTA
Krzysztof
XIV
7
- 0            
15.
GAŁANDZIEJ
Wojciech
XV
6
- 0            
16.
ŁASKARZEWSKI
Ryszard
XVI
5
0 1            
17.
FRĄCKOWIAK
Stanisław
XVII
4
XII 9            
18.
KORYGA
Paweł
XVIII
3
VII 14            
19.
SAGANOWSKI
Krzysztof
0
1
V 16            
20.
SWIECINSKI
Stanislaw
0
1
- 0            
21.
FRĄCKOWIAK
Rafał
-
0
XI
10
           
22.
SZCZESNY
Damian
0
1
- 0            
                       
                       
KOBIETY
1. MORZECKA
Elżbieta
I 20 II 19            
2.
TAŃCZYK
Lucyna
0
1
I
20
           
3.

MACZALUK
Miroslawa

II
19
-
0
           
JUNIORZY
1.
WILKOWSKI
Kuba
-
0
I
20
           
2.
KOSZAL
Kacper
-
0
II
19
           
                       




<< --- Powrót do strony głównej

 

 
Tworzenie stron, projektowanie wizytówek, szablony aukcji - wPartner.pl