KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA

REGULAMIN

1. Organizatorem współzawodnictwa jest Zarząd Koła PZW nr 3 Żagań.
2. Współzawodnictwo prowadzone jest w trzech kategoriach: mężczyzn, kobiet i juniorów.
3.
Do współzawodnictwa mogą przystąpić wyłącznie członkowie Koła nie obciążeni aktualną karą związkową oraz posiadający opłacone aktualnie na dany rok składki (członkowskie i na ochronę i zagospodarowanie wód tzw. ,,okręgowe”).
4.
Uczestnicy współzawodnictwa zdobywają punkty uczestnicząc w zawodach wędkarskich organizowanych przez Zarząd Koła, zaliczanych do cyklu "GRAND PRIX Koła", ujętych w rocznym planie zawodów (oznaczonych skrótem ,,GP”). 
5.
Do punktacji zawodów w cyklu wliczane będzie uczestnictwo we wszystkich imprezach.
6.
Zawodnik zdobywa punkty pod warunkiem zajęcia miejsca od 1 do 20-go w danych zawodach.
7.
Punkty do klasyfikacji liczone są następująco: za I m-ce 20pkt. … za X m-ce 11pkt…., za 20 m-ce 1pkt.
8.
Zwycięzcą na dany rok zostaje zawodnik (zawodniczka), który zgromadzi największą ilość punktów ze wszystkich imprez.
9.
W przypadku jednakowej ilości punktów wygrywa zawodnik, który uzyskał większą ilość wyższych miejsc, a w przypadku jednakowej ilości, zawodnik, który uzyskał wyższe miejsce w ,,Mistrzostwach Koła”.
10. Zawodnik, który uczestniczył w zawodach, a nie złowił żadnej ryby otrzymuje 1pkt do klasyfikacji za uczestnictwo.
11.
Jeżeli zawodnik nie uczestniczył w danych zawodach otrzymuje 0 pkt, do klasyfikacji za dane zawody.
12.
Zawodnik w uzasadnionym przypadku może zakończyć zawody wcześniej, zgłaszając ten fakt sędziemu. Jego wynik będzie brany pod uwagę przy ustalaniu wyników zawodów.
13.
Zawodnik, który mimo jednokrotnego upomnienia przez sędziego nadal narusza regulamin zawodów zostaje zdyskwalifikowany i za dane zawody otrzymuje 0 punktów.
14.
Aktualne wyniki współzawodnictwa prowadzone są na podstawie protokołów z zawodów i są publikowane na stronie internetowej Koła: www.pzw3.zagan.pl
15.
Zwycięzca klasyfikacji końcowej otrzyma bon towarowy (100zł), dyplom oraz puchar, zdobywcy 2 i 3 miejsca – dyplomy.
16.
Wręczanie nagród za klasyfikację – na Zgromadzeniu w kolejnym roku.
17.
W trakcie sezonu nie może być zmian w powyższym regulaminie.

 

UWAGA
Poprawki do Regulamin zatwierdzono na Zgromadzeniu w dniu 05 lutego 2012r

WYNIKI - 2018

L.p.
Nazwisko i imię
Mistrzostwa
Koła
Puchar
Lata
Puchar
Prezesa
Zakończenie
sezonu
OGÓŁEM
Miejsce
Punkty
Miejsce
Punkty
Miejsce
Punkty
Miejsce
Punkty
Miejsce
Punkty
SENIORZY
 
SIEPRAWSKI
Bogusław
I
20
               
 
GAŁANDZIEJ
Wojciech
II
19
               
 
HANUSEK
Artur
III
18
               
 
HANUSEK
Ireneusz
IV
17
               
 
STANIEC
Andrzej
V
16
               
 
SZCZĘSNY
Damian
VI
15
               
 
SAGANOWSKI
Krzysztof
VII
14
               
 
KARCZEWSKI
Lech
VIII
13
               
 
SZAKIEL
Paweł
IX
12
               
 
JAGIELSKI
Dariusz
X
11
               
 
POLKOWSKI
Grzegorz
XI
10
               
 
ŚLUSARSKI
Marek
XII
9
               
 
ŁASKARZEWSKI
Ryszard
XIII
8
               
 
RYŚ
Stanisław
XIV
7
               
 
FRĄCKOWIAK
Stanisław
XV
6
               
 
KORYGA
Paweł
XVI
5
               
 
ŚWIECIŃSKI
Stanisław
XVII
4
               
 
MORZECKI
Ryszard
XVII
3
               
 
TAŃCZYK
Lucjan
XiX
2
               
 
MARCINIAK
Juliusz
0
1
               
 
GLIN
Wiesław
S
-
               
 
PRUDEL
Sebastian
S
-
               
                       
                       
                       
                       
                       
KOBIETY
1. SIEPRAWSKA
Danuta
I 20                
2. KARCZEWSKA
Ewa
II 19                
3. MORZECKA
Elżbieta
III 18                
4.
TAŃCZYK
Lucyna
-
0
               
JUNIORZY
1.
MORZECKI
Natan
I 20                
2.
PRUDEL
Rafał
-
0
               
                       




<< --- Powrót do strony głównej

 

 
Tworzenie stron, projektowanie wizytówek, szablony aukcji - wPartner.pl